20 та 21 червня у Вінниці триватиме «Екологічний вікенд»

У Вінниці відбудеться «Екологічний вікенд» — подія, що об’єднає екопросвіту, творчість, активний відпочинок і родинне дозвілля. Для учасників підготували насичену програму з майстеркласами, лекціями, практичними заняттями та активностями просто неба.

20 червня локацією заходу стане Вишенське озеро. Тут охочі зможуть покататися на сап-дошках і каяках, долучитися до майстеркласів із виготовлення годівничок для птахів, лендарту, ресайклінгу, рогозоплетіння, створення букетів, ляльок-мотанок, гри на барабанах і розпису екошоперів. Також відбудеться практикум із сортування відходів та серія лекцій і експертних дискусій про екологічні ініціативи та впровадження «Зеленого курсу» у Вінниці.

Крім цих активностей протягом дня, з 11:00 до 20:00 години, у Вишенському парку діятиме фудзона і зона локальних екоініціатив.

А на другий день «Екологічного вікенду», 21 червня, відбудуться безкоштовні екскурсії містом і висадка квітів у центральному парку ім.Леонтовича.

«Екологічний вікенд» – це відкритий освітньо-культурний захід, спрямований на популяризацію “Зеленого курсу”, відповідального ставлення до природного середовища і розвитку сімейного дозвілля. Його організовує департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради з метою формування екологічної культури мешканців громади.

Вхід на подію – вільний. Участь у майстеркласах – вільний донат на мобільний стоматологічний кабінет для українських воїнів (збір Айгарса Стоніса з Латвії і фонду громади «Подільська громада»).

Детальну програму «Ековікенду» з формами реєстрації на активності опублікуємо незабаром, тож стежте за анонсами.

Джерело – новини ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin