Ухвалили проєкт Програми розвитку безбар’єрного простору Вінницької міської територіальної громади на 2024-2027 роки

Одне з актуальних питань сьогодення – це створення інклюзивного простору, де кожна людина може знайти своє місце та бути корисною суспільству. Сьогодні, 13 червня, під час засідання виконкому ухвалили проєкт Програми розвитку безбар’єрного простору Вінницької міської територіальної громади на 2024-2027 роки. Документ діятиме на виконання Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

«З 2003 року Вінниця розпочала процес створення безбар’єрного середовища. До цього часу досить багато заходів, ідей та ініціатив було реалізовано за напрямами безбар’єрності, проте не існувало єдиного чіткого інструментарію. Отож, Програма систематизує принципи безбар’єрності та допоможе створити належні умови, щоб жителі нашої громади почували себе комфортно – на вулицях, у транспорті, у закладах освіти та культури, у центрах надання послуг тощо», – сказала заступниця директорки департаменту відновлення та розвитку Вінницької міської ради Діана Мацюк.

Відповідно до Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, Програма охоплює шість різних напрямів: фізична безбар’єрність, інформаційна безбар’єрність, цифрова безбар’єрність, суспільна і громадянська безбар’єрність, освітня безбар’єрність, а також економічна безбар’єрність.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin