Вінничани здобули «золото», «срібло» та «бронзу» на міжнародному рейтинговому турнірі з сумо «WEST-VIRU OPEN»

Нещодавно вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 здобули перемоги на міжнародному рейтинговому турнірі з сумо «WEST-VIRU OPEN». Змагання відбувались у населеному пункті Вінні, що в Естонії.

На спортивну подію з’їхались понад 100 учасників із 10 країн. До складу української делегації ввійшли троє вінничан, які гідно представили наш регіон.

Чемпіоном змагань став Важа Даіаурі (молодший) в особистому заліку – вагова категорія 115 кг. Також спортсмен виборов срібну нагороду в абсолютній категорії.

Андрій Поліш став бронзовим призером в особистому заліку – вагова категорія 115 кг.

А Дмитро Зілецький посів п’яту сходинку – вагова категорія 100 кг.

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський зазначив, що сьогодні надзвичайно важливо демонструвати на міжнародній арені наш спортивний дух.

«Ми пишаємось нашими тренерами і спортсменами, які роблять усе, аби звучав гімн України та підіймався наш прапор на світових п’єдесталах найвищого рангу. Бажаю успіхів, натхнення і подальших перемог. Все буде Україна!» – каже Сергій Краєвський.