Вінничанка привезла «срібло» чемпіонату Європи з кіокушинкай карате

Чемпіонат Європи з кіокушинкай карате проходив в угорському місті Дебрецені. Під час змагань збірна України виборола перше загальнокомандне місце. Свій вагомий внесок у перемогу зробила, зокрема вінничанка Дар’я Хомрійчук, яка завоювала срібну медаль.

На чемпіонаті змагалися юнаки та дівчата 2007-2008 р.н., юніорки, юніори та молоді спортсмени. На татамі зібралися дуже сильні каратисти зі всієї Європи. Дар’я продемонструвала високі вольові якості. Вона перемогла спортсменку зі Швеції, Болгарії та Польщі, поступившись у фіналі лише представниці України.

Дар’ї шістнадцять років. Її тренує Олександр Вихованець. До речі, на ці змагання до збірної України потрапив іще один вінничанин – Артем Бесараб. Тренує спортсмена Олександр Яцик.

«Вдячні Збройним Силам України за можливість змагатися і перемагати на спортивному фронті та прославляти нашу Україну!» – каже тренер Олександр Вихованець.

Загалом збірна України завоювала на цьому чемпіонаті 16 золотих, 11 срібних та 16 бронзових нагород.