Американська організація GEM передала у Вінницю 11 тонн гуманітарного вантажу ВМР

Сьогодні, 27 липня, у Вінницю прибула вантажівка з гуманітарною допомогою від американської організації GEM у співпраці з ГО «Якість життя». В пакунках – вологі серветки, санітайзери, футболки, набори постільної білизни, подушки, шкарпетки, побутова хімія та продукти харчування.

Ця гуманітарна допомога розрахована у першу чергу для внутрішньо переміщених осіб.

Як зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов, закордонна підтримка надзвичайно цінна для Вінниці у такі складні часи. Важливо, що місто домовилось з представниками міжнародної організації про постійні поставки надалі.

Зокрема, частину допомоги могли б спрямувати на забезпечення необхідними речами найпростіших укриттів для цивільного населення.

“Ми відповідально ставимося до допомоги, бо це людські ресурси, людські гроші, людська енергія – ми це дуже поважаємо і цінуємо. Постільну білизну надалі ми могли б направити також у наші медичні заклади. Маємо чотири шпиталі та три пологових будинки, де ці комплекти знадобляться. Є потреба в генераторах, палатках для створення пунктів обігріву, польових кухнях, щоб громада могла краще підготуватися до зими”, – сказав він.

Заступниця міського голови Галина Якубович також додала, що частину одягу направлять в Гуманітарний центр речей, адже потреба у цьому для родин вимушених переселенців не згасає.

“Зараз ми спостерігаємо ще одну хвилю міграції з тих зон, де тривають активні бойові дії. Люди до нас їдуть з Миколаєва, Харкова. Тож частину «гуманітарки» направимо в центр речей, щоб люди могли вибрати, наприклад, ковдри, подушки, які їм потрібні”, – зазначила Галина Якубович.

Засновник та президент фонду “GEM” Майкл Каппоні наголосив, що “Global Empowerment Mission” намагається реагувати на всі події, які відбуваються в Україні.
“ Це не одноразова допомога. В Україну ми щомісяця відправляємо близько ста контейнерів з допомогою, і частину цього будемо спрямовувати у Вінницю. Нас надихає те, що ми побачили у вас – як організована робота гуманітарного хабу для підтримки людей», – сказав Майкл Каппоні.

Нагадаємо, 15 липня представники організації відвідали Вінницю та побували на місці теракту в районі площі Перемоги. Людям з постраждалих будинків передали продукти та гігієнічні набори. Сьогодні – теж привезли понад 200 продуктових наборів для мешканців вже інших будинків, які зазнали пошкоджень.

Окрім того, благодійники повідомили, що найближчим часом розпочнеться робота з заміни вікон у постраждалих від теракту будинках. Нагадаємо, що мова йшла про встановлення 150 вікон, у двох пошкоджених будинках.

«Ми зробили всі заміри. Вже з понеділка всі вікна підуть в роботу і впродовж десяти днів почнеться монтаж в цих двох будинках”, – відзначив співзасновник ГО «Якість життя» Роман Зінюк.

До речі, у двох будинках – на вул. Винниченка, 35, та Коцюбинського, 37 – вже виконуються роботи з відновлення даху за кошти міського бюджету.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin