Голова Верховної Ради відзначив унікальність вінницького досвіду

З плановим візитом сьогодні Вінницю відвідав Дмитро Разумков.
Під час перебування у місті спікер у супроводі мера Сергія Моргунова ознайомився з роботою Ситуаційного центру та “Цілодобової варти”.

За результатом огляду, голова Верховної Ради сказав, що такий досвід Вінниці – є унікальним:

Схожі системи є у інших містах, але, щоб була об’єднана поліція, рятувальники і Муніципальна варта – в такому форматі я не бачив. Ми розуміємо, що не всі міста можуть собі дозволити це з економічної точки зору. Ми будемо працювати, щоб це було у кожному великому місті.

Також спікер парламенту поділився власними враженнями від поїздки до міста, за його словами Вінниця постійно змінюється у кращий бік:

Я був тут багато разів. Приємно дивитися, коли відбуваються зміни і ці зміни у позитивному напрямку. Бажаю успіхів та досягнень, щоб кожного разу у вас було чим новим похизуватися і продемонструвати. Змінюється область та місто на краще, і я сподіваюся: в подальшому буде так само. Є речі, які ми можемо побачити у інших містах, а є унікальні речі – і цим досвідом потрібно ділитися. Ми повинні обмінюватися досвідом, знаннями та допомагати один одному рухатися вперед. Я сподіваюся: у нас це буде виходити.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin