Українська культура об’єднала благодійників у Франції та Німеччині

Міста Нансі та Карлсруе приймали делегацію з Вінниці, яка приєдналася до благодійної акції для підтримки дітей, постраждалих від війни, та сприяла розвитку міжнародного партнерства.

У рамках ініціативи був проведений ярмарок з дитячих виробів, кошти з яких підуть на допомогу в рамках акції «Подаруй новорічний настрій дітям з прифронтових міст», мета якої покращити життя дітей, які втратили мир та спокій через війну.

«Ці прості речі можуть стати не тільки подарунками, а й символами підтримки та уваги з боку міжнародної спільноти», — зауважив директор VinSmart Центру Дмитро Мира.

Представники місцевих громад, благодійних організацій та просто небайдужі люди активно долучалися до збору подарунків, які незабаром будуть передані українським дітям з прифронтових територій.

«Ця ініціатива є важливим кроком до того, щоб показати, що людяність і доброта не мають кордонів. Ми вдячні за підтримку, яку нам надають наші партнери з Франції та Німеччини. Діти, які пережили війну, мають отримати нашу увагу і підтримку, і саме такі акції допомагають не тільки подарувати радість, а й нагадати всьому світу про те, що ми всі повинні бути солідарними в такий складний час», — зазначив Дмитро Мира.

Також в рамках візиту були проведені благодійні збори в Нансі та Карлсруе, які супроводжувалися культурними подіями. На заходах місцеві жителі мали змогу ближче познайомитися з українською культурою. Презентації, концерти, виставки, а також відкриті майстер-класи стали важливою частиною ініціативи, що дозволило ще більше об’єднати людей навколо благодійності.

«Ми хочемо, щоб ці подарунки стали не тільки матеріальною допомогою, але й виявом людяності та підтримки від наших європейських друзів. Всі ці іграшки та книги — це символ того, що є ще надія на краще майбутнє, і що ми не залишаємо дітей з прифронтових територій наодинці з труднощами», — поділилась думками Ніна Пилявець, педагог VinSmart Центру.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin