25 років допомоги: ГО «Паросток» отримала подяки від міської ради

ГО «Паросток» святкує 25-річчя. За роки діяльності організація стала важливою підтримкою для людей з інвалідністю. З нагоди ювілею найактивніші працівники отримали подяки від Вінницької міської ради.

ГО «Паросток» захищає інтереси та допомагає людям з інвалідністю, порушеннями опорно-рухового апарату, інтелектуального розвитку, тим, хто отримав інвалідність внаслідок ВІЛ/СНІДу. Організація сприяє соціально-психологічній та трудовій адаптації, самореалізації та інтегрування в суспільство.

«Протягом 25 років “Паросток” став опорою для багатьох людей. Організація несе якісні і практичні зміни в їхні життя. Під час повномасштабного вторгнення члени ГО допомагають і внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю, яких ми вже називаємо вінничанами. Ми, як орган місцевого самоврядування, цінуємо, що у нас є таке активне громадянське суспільство. Наші громадські організації задають тон і своєю діяльністю підказують, який напрям треба посилити у сфері соціального захисту і на що треба звернути посилену увагу. Ці 25 років для “Паростку” – перш за все, велика робота. Дякую членам правління та учасникам громадської організації за те, що вони такі активні, завжди мають актуальні ініціативи та все роблять для того, щоб їх реалізувати та допомогти людям», – зазначила Галина Якубович.

Галина Якубович разом із першою заступницею директора департаменту соціальної політики ВМР Наталією Паламарчук відзначили найбільш активних представників організації подяками.

«Вінницька міська рада є партнером для ГО “Паросток”. Зокрема, на підтримку статутної діяльності щороку виділяються кошти, як і низці інших громадських організацій соціального спрямування», – зауважила Наталія Паламарчук.

Про історію ГО «Паросток» розповіла голова правління Ірина Саранча.

«Ми починали як молодь, яка об’єдналася, щоб спільно робити кроки вперед. Це було у 1999 році. Разом ми реалізували понад 200 проєктів, підтриманих як місцевою владою, так і міжнародними партнерами», – сказала Ірина Саранча.

Серед останніх напрацювань організації: проєкт «Дома – краще», який покликаний допомогти молодим жінкам з інвалідністю та мамам таких дітей; «CIGTEY. Громадські та урядові технології для залучення, участі та інклюзії молоді з інвалідністю»; «EU4Youth – Працевлаштування молоді в час кризи»; «Соціально-психологічна підтримка внутрішньо переміщених жінок та дітей з інвалідністю у Вінницький громаді» та інші.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin