У понеділок, 22 червня, усі системи життєзабезпечення Вінниці працюють у штатному режимі. Громадський транспорт здійснює перевезення відповідно до графіків, а комунальні служби дбають про стабільне функціонування міської інфраструктури. Для підтримання