27 вересня у Вінниці відбудеться третя екологічна акція «Сортуємо разом – рятуємо планету!»

Буде цікаво, пізнавально та екологічно. Щоб ще більше вінничан дізналися про важливість правильного поводження з побутовими відходами та муніципальні ініціативи, спрямовані на чистоту громади, у суботу, 27 вересня, у Вінниці відбудеться третя екологічна акція «Сортуємо разом – рятуємо планету!».

Захід розрахований на батьків із дітьми та проходитиме біля багатоквартирного будинку на вулиці Стрілецька, 23-Б. Початок – о 14:00. Акцію організовано за підтримки депутата міської ради Дмитра Мирри, ГО «ЦЕНТР ЕКОЛОГІЧНИХ ІНІЦІАТИВ «ВІНЕКОВЕКТОР», голови правління ОСББ «Зоря», департаментів комунального господарства і благоустрою та житлового господарства, а також відділу екологічної політики міської ради.

В межах ініціативи дорослі та діти зможуть здати використані батарейки, а для малечі також передбачені цікаві конкурси, естафети та подарунки.

«Подібні заходи покликані з самого малечку сформувати в підростаючого покоління навички правильного управління побутовими відходами. Під час таких акцій діти в ігровій формі дізнаються про шкоду, яку можуть нести побутові відходи для довкілля та навчаться правильно сортувати сміття. Тож запрошуємо усіх охочих провести час з користю для себе та нашої громади, адже чим більше в місті буде екосвідомих мешканців, тим чистішим та кращим воно буде», – зазначає секретар робочої групи з розробки Плану управління відходами Вінницької міської територіальної громади Юлія Замушинська.

Цього року в місті стартували дві важливі екологічні ініціативи. Зокрема в громаді запрацював Муніципальний центр управління відходами та стартував проєкт з сортування побутових відходів в житловому секторі. Обидва проєкти реалізуються в рамках роботи над Планом управління відходами Вінницької міської територіальної громади та спрямовані на впровадження сучасної системи управління відходами, зменшенню кількості відходів, що потрапляють на полігони, та розвитку екологічної культури серед вінничан.

Вінничани, які бажають долучитися до проєкту сортування відходів та сортувати їх на чотири секції, три з яких направляються на подальшу переробку, можуть звертатися за номером телефону: 59-52-19

Джерело – новини ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin