«Цілодобова варта» повідомляє про планові заходи на сьогодні комунальних служб Вінниці

У середу, 24 вересня, критична інфраструктура Вінниці працює у штатному режимі. Громадський транспорт курсує за графіками, комунальні послуги до осель подаються у повному обсязі. Водночас на сьогодні заплановано проведення низки ремонтних заходів на мережах. Детально про них – в огляді відділу оперативного реагування «Цілодобова варта».

Бригади КП «Вінницяоблводоканал» лагодитимуть водогони за адресами:

  • вул. Л. Ратушної, 28;
  • просп. Юності, 51;
  • вул. С. Зулінського, 22;
  • вул. Можайського, 11;
  • вул. Генерала Григоренка, 42;
  • вул. Болгарська, 45. Водопостачання відновлять одразу по завершенні робіт.

Крім того, сьогодні до 20:00 призупинено подачу послуги за адресами: вул. Пирогова, 111-119, 80-134, 84-А, 94-А. Причина – ліквідація наслідків пошкодження на мережі.

А у «Вінницьких міських електромережах» попереджають про тимчасові відключення світла на: вул. В. Барки, вул. В. Хмелюка, вул. Л. Глібова, вул. Драгоманова, вул. Р. Шухевича, вул. Генерала Арабея, вул. М. Хвильового, вул. Ґрохольських, вул. Пирогова, 59-А–67-А, вул. О. Зінов’єва, вул. Є. Гуцала, вул. І. Світличного. Причина – ремонтні заходи на трансформаторних підстанціях.

Зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами: 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60.

Джерело – новини ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin