Тимчасово перекриють рух на вулиці Миколи Ващука – з 13 по 15 червня

У Вінниці тимчасово перекриють рух транспорту на частині вулиці Миколи Ващука в обох напрямках. А саме на ділянці від в’їзду до житлового будинку №14 до перехрестя з вул. Василя Порика.

Перекриття діятиме з 18:00 13 червня до 20:00 15 червня у зв’язку з проведенням Регіонального сільськогосподарського ярмарку.

Це роблять для належного рівня безпеки дорожнього руху під час події.

На період проведення заходу транспорт скеровуватимуть в об’їзд по вулицях Василя Порика, Політехнічній та Келецькій.

В департаменті транспорту та міської мобільності просять водіїв враховувати тимчасові зміни та завчасно планувати маршрут.

А вже 14–15 червня на цій локації місцеві фермери і виробники розгорнуть Регіональний сільськогосподарський ярмарок. Вінничани та гості міста зможуть купити свіжу продукцію.

Ярмарок – це гарна нагода підтримати локальний бізнес і поповнити запаси якісних продуктів на літо.

Джерело – новини ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin