Художнє відділення Вінницької дитячої музичної школи №2 відзначило 25-річчя творчим заходом «Ювілейний ART-ПРОСТІР»

20 травня у виставковій залі Вінницької обласної організації Національної спілки художників України відкрилася виставка «Ювілейний ART-ПРОСТІР», присвячена 25-річчю художнього відділення Вінницької дитячої музичної школи №2. Захід відбувся за підтримки департаменту культури Вінницької міської ради та став свідченням таланту й творчості юних митців.

Як зазначив директор закладу «Вінницька дитяча музична школа № 2» Віталій Москаленко ця виставка – не просто підсумок творчого доробку, а справжній прояв мистецтва і педагогічної майстерності.

В експозиції представлено роботи у техніках живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва, а також авторські концептуальні проєкти.

«Це підсумок роботи нашого закладу, адже ми відзначаємо 25-ліття художнього відділення. За цей час викладачі та учні працювали в різних напрямах – від малювання, ліплення і композиції до писанкарства. На виставці представлено близько 80 робіт, створених переважно останніми роками. Це роботи, які вже здобули перемоги на всеукраїнських конкурсах, а також ті мистецькі шедеври, які будуть виставлені на огляд журі у найближчий час», – зазначив директор школи Віталій Москаленко.

Він також додав, що впродовж існування художнього відділення учні та учениці постійно здобували перемоги на міжнародних та національних конкурсах, що стало визнанням їхнього таланту.

Під час відкриття виставки заступниця директора департаменту культури Вінницької міської ради Катерина Максименко відзначила викладачів відділення подяками за вагомий внесок у розвиток культури міста та багаторічну сумлінну працю.

«Це – результат злагодженої роботи викладацького колективу, їхньої творчої віддачі, професіоналізму та віри в кожну дитину», – зауважила Катерина Максименко.

Виставка «Ювілейний ART-ПРОСТІР» триватиме до 7 червня.

Довідково

Художнє відділення засновано у 1999 році з ініціативи викладачки Оксани Кульчицької та за підтримки тодішнього директора – Заслуженого діяча культури України Леоніда Ліпського. Завдяки їхній праці було закладено підвалини навчального процесу, які успішно розвиваються до сьогодні.

Вагомий внесок у розвиток відділення зробила викладачка Марина Юрченко – членкиня Національної спілки народних майстрів України. Вона стала натхненницею в збереженні та вивченні народного мистецтва, зокрема писанкарства, яке наразі є унікальною рисою творчості учнів. Її діяльність – це послідовне плекання любові до національної культури, образу, традицій, що стало основою для творчого розвитку багатьох учнів.

Сьогодні надихають і навчають:

У відділенні працює творчий педагогічний колектив із чотирьох викладачів, які професійно передають учням знання з живопису, скульптури, декоративного мистецтва та історії мистецтв.

Вікторія Литвак – завідувачка відділення, під керівництвом якої учні створюють глибокі за змістом композиції, наповнені особистісним баченням.

Оксана Верхова-Єднак – викладачка, членкиня Національної спілки народних майстрів України. Її діяльність – це приклад високого професіоналізму, активної участі в мистецькому житті країни та відданості справі збереження національних художніх традицій.

Таїса Загоруй – мистецтвознавець із творчим і креативним мисленням, підходить до завдань гнучко та сучасно.

Маргарита Шеремета – молодий спеціаліст, яка принесла у відділення новітні методики навчання та сучасний погляд на освітній процес.

Джерело – новини ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin