Ще одним кроком до підвищення безпеки та зручності дорожнього руху на вулиці Пирогова стало встановлення нового дорожнього знака 3.19 «Розворот заборонено». Знак розміщено біля будівлі №150А, поруч із храмом Стрітення Господнього.
«Ми постійно аналізуємо транспортну ситуацію в місті та працюємо над покращенням ситуації щодо зменшення заторів, підвищення безпеки на дорозі та створення комфортніших умов для всіх учасників руху: водіїв, пішоходів і пасажирів. Усі ці зміни стали результатом детального аналізу транспортної ситуації, який врахував кілька важливих факторів», – зазначає директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін.
Запровадження заборони на розворот також має значні переваги для пасажирів громадського транспорту. Адже тролейбуси та автобуси зможуть дотримуватись чіткішого графіку, що зменшить затримки та покращить якість перевезень. Водії та пасажири відчують позитивні зміни завдяки зменшенню часу, витраченого на зупинки та маневри.
«Одним з основних чинників, що сприяли встановленню заборони на розворот, є значне сповільнення руху транспорту під час годин пік. Розвороти створювали додаткові затримки на дорозі, що, в свою чергу, провокувало затори та знижувало ефективність дорожнього потоку. Заборона на розвороти дозволить стабілізувати рух транспорту та забезпечити більшу прохідність, без непотрібних зупинок і маневрів», – додає Андрій Сорокін.
Розвороти на таких ділянках дороги часто стають причиною аварійних ситуацій, зазначають в департаменті, адже цей маневр є одним з найбільш ризикованих. Нововведення спрямоване на зниження кількості таких інцидентів та підвищення загальної безпеки для всіх учасників дорожнього руху.
Джерело – новини ВМР