Вибори нового голови Вінницької молодіжної ради пройшли 26 лютого в HUB «Місто змістів». Владислав Літвінов, який раніше був заступником голови, став очільником ради. Його заступником обрали Івана Сотника – представника Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського.
Вибори проходили шляхом таємного голосування через Google Форми, що забезпечило відкритість процесу та запобігло зовнішньому впливу на результати.
«Для мене молодіжна рада – це осередок втілення ідей активної молоді та можливість реалізації кожного. Це про право бути почутим, право бути собою та відкривати свій потенціал», – зазначив Владислав Літвінов.
Серед основних напрямів роботи нової каденції:
• підтримка іміджу Вінницької молодіжної ради;
• збереження важливих цінностей;
• популяризація грантової діяльності;
• пошук нових партнерств та взаємодія з наявними партнерами;
• ефективна комунікація делегатів.
Начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак наголосила, що відділ готовий підтримувати нові ініціативи та співпрацювати для розвитку молодіжного руху в громаді.
Довідково: Вінницька молодіжна рада – консультативно-дорадчий орган, створений для врахування думки молоді при реалізації державної політики, а також залучення молодих людей до соціального, економічного та культурного розвитку міста.
Джерело: ВМР