Онлайн-уроки замість класів: у Вінниці продовжили дистанційне навчання

З 24 по 26 лютого школярі Вінницької міської громади продовжать навчання у форматі дистанційного навчання.

«Стрімке зростання кількості хворих на грип та ГРВІ в нашій громаді стало основною причиною для прийняття цього рішення. Ми продовжуємо онлайн-навчання, аби мінімізувати ризики для здоров’я дітей. Батьки вже повідомлені школами про продовження такого формату навчання», – зазначила Оксана Яценко, директорка департаменту освіти міської ради.

За словами Оксани Яценко, введення дистанційного навчання не вплине на основні принципи освіти, і навчальний процес буде продовжуватися у звичному режимі, лише в онлайн-форматі.

«Наша головна мета зараз – зберегти життя та здоров’я громадян, особливо дітей, які є однією з найбільш вразливих категорій. Ми будемо слідкувати за динамікою ситуації і за необхідності коригувати заходи», – додала директорка департаменту освіти.

Таке рішення стосується не тільки загальноосвітніх шкіл, але й закладів позашкільної та позашкільної мистецької освіти всіх форм власності. Продовження навчання в онлайн-форматі дозволить зменшити ризик поширення вірусів серед учнів і працівників освітніх установ.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin