Нові європейські технології, які дозволяють відкривати відремонтовані ділянки проїжджих чи пішохідних частин за лічені години.
“Ми прагнемо змінити сам підхід до виконання ремонтних робіт пов’язаних з люковими об’єктами: водопровідними, каналізаційними та іншими, і розглядаємо можливість використання при цьому сучасних технологій, які підвищують якість робіт та пришвидшують їх терміни”, – розповідає директор департаменту міського господарства міськради Роман Фурман.
За його словами, цей підхід до ремонту люків дійсно може стати важливим кроком у підвищенні ефективності інфраструктурних робіт у містах. Використання нових технологій, в тому числі сучасних сумішей, дозволяє значно скоротити час обмежень для руху, знижуючи незручності для мешканців та транспорту. Такі інновації можуть суттєво покращити якість життя у міському середовищі.
“Крім того, ця суміш має досить добрі якісні характеристики та може витримувати досить значне навантаження. У нас уже була зустріч з представниками однієї з компаній, і вони переконують, що уже через годину після ремонту аварійної ділянки, можна відновлювати рух нею. Зараз ми більш предметно ознайомимось з цією технологію, і якщо все дійсно так, то можливо, що вона надалі буде використовуватися при подальших ремонтних роботах. Шляхове управління, Вінницяоблводоканал, Вінницяміськтеплоенерго – потенційно перші підприємства, яким ця технологія стане в нагоді”, – зазначає очільник департаменту.