Про що говорили на черговому засіданні: обговорили роботу з сім’ями та людьми, які опинилися в складних життєвих обставинах

24 вересня у Вінниці відбулась міжвідомча рада з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції ВПО, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми Вінницької міської територіальної громади. Під час засідання обговорили роботу з сім’ями та людьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг, роботу служби освітньої безпеки, а також діяльність Центрального регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

«Завдання міжвідомчої ради досить широкі. На засіданнях ми обговорюємо питання, які стосуються загального добробуту мешканців громади, психологічної підтримки, турботи про сім’ї Захисників і Захисниць. Важливо збиратися, щоб координувати наші зусилля, проблемні питання, знаходити можливості для співпраці та допомагати один одному у тих питаннях, які стосуються повноважень різних структур», – зазначила заступниця міського голови Галина Якубович.

Під час засідання міжвідомчої ради інформував начальник юридичного відділу Центрального регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Андрій Ладуба. Зокрема, він розповів про діяльність Координаційного штабу, який провів 57 обмінів полоненими, за результатами яких повернув понад 3,5 тисячі військовослужбовців та 162 цивільних людини, а також займався репатріацією тіл полеглих.

Андрій Ладуба зазначив. що з моменту створення Центрального регіонального центру спеціалісти опрацювали 14 тисяч звернень родин полонених, безвісти зниклих та полеглих військовослужбовців. А також провели зустрічі, консультації та здійснили супровід військових, звільнених з полону.

Директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська розповіла про роботу служби соціальної роботи в громаді, що працює з людьми в складних життєвих обставинах.

«Ми завжди відкриті до звернень і потреб людей. Наші служби ефективно працюють, допомагають і постраждалим від домашнього насильства, і підтримують людей в кризових ситуаціях. Наші фахівці здійснюють супровід сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах, допомагають внутрішньо переміщеним особам, займаються профілактикою соціального неблагополуччя. У нашій роботі співпрацюємо також з профільними громадськими організаціями, об’єднуємо наші зусилля задля турботи про людей», – розповіла Наталія Добровольська.

Про діяльність новоствореного підрозділу «Служба освітньої безпеки» у складі Національної поліції України та роботу офіцера цієї служби у навчальних закладів міста розповіла Ірина Проценко – начальниця відповідного відділу управління патрульної поліції у Вінницької області. Вона зазначила, що завдання офіцерів Служби освітньої безпеки – проведення з учнями інтерактивних занять, забезпечення публічної безпеки та порядку, запобігання правопорушень, формування у дітей правосвідомої та патріотичної позиції.

«Наша мета – вчити учнів розв’язувати конфлікти мирним шляхом, виявляти такі негативні явища, як булінг, куріння, в тому числі електронних сигарет, вживання наркотичних речовин тощо. Нашою роботою охоплено 20 закладів загальної середньої освіти, де відповідно працюють 20 офіцерів», – зауважила Ірина Проценко.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin