У Вінниці стартував конкурс із популяризації читання серед дітей «Літо з книгою: найкращий читач»: Запрошуємо до участі

У Вінниці стартував щорічний конкурс із популяризації читання серед дітей «Літо з книгою: найкращий читач», який організовує Вінницька міська централізована бібліотечна система. Мета – стимулювати інтерес дітей до читання, розвивати їх літературний смак та навички самостійної роботи з книгою. До участі в конкурсі запрошують користувачів бібліотек віком від 7 до 14 років. Переможе той, хто за літо прочитає найбільшу кількість книг.

Як наголосила директорка ЗК «Вінницька міська централізована бібліотечна система» Олена Заквацька, цей конкурс, покликаний мотивувати підростаюче покоління до читання під час літніх канікул.

«Читання є надзвичайно важливим аспектом нашого життя, оскільки воно не лише розвиває наші розумові здібності і розширює кругозір, а й сприяє розвитку мовлення, пам”яті та уяви. Через читання ми можемо отримати доступ до нової інформації, ідей та переживань, що допомагає зрозуміти світ навколо нас краще. Крім того, читання може бути чудовим способом розважитися, розслабитися або навіть навчитися чомусь новому. І саме тому, щоб мотивувати дітей до читання влітку, ми оголошуємо традиційний конкур на звання кращого читача 2024 року у міських бібліотеках», – зазначає Олена Заквацька.

Конкурс триватиме впродовж усього літа. Його проводитимуть у всіх структурних підрозділах Вінницької міської централізованої бібліотечної системи. Як зазначають організатори, учні 1-4 класів мають прочитати не менше 20 книг, а учні 5-8 класів – не менше 10 –ти. За умовами конкурсу вони не мають входити до шкільної програми. Бібліотекарі оцінюватимуть не лише кількість книг, а й якість прочитання, проводячи бесіди.

Підбиття підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться у вересні, у Всеукраїнський день бібліотек. Переможці отримають подарунки та подяки від книгозбірні, користувачами якої є, і отримають звання «Найкращий читач літа – 2024».

«Запрошуємо всіх маленьких читачів долучитися до конкурсу та провести літо з улюбленими книгами! Чекаємо на вас у бібліотеках Вінницької міської централізованої бібліотечної системи», – говорить Олена Заквацька.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin