Завершили капремонт внутрішньобудинкових систем опалення: в будинках за адресами

Мешканці ще двох багатоповерхівок пройдуть наступний опалювальний сезон з оновленими внутрішньобудинковими системами опалення. Виконані роботи спрямовані на покращення стану будинкової інфраструктури та дозволять зменшити кількість аварійних ситуацій.

«Для мешканців це означає стабільне отримання послуги, а для теплопостачальних підприємств міста відсутність аварійних поривів дає можливість заощадити енергоресурси, адже через аварійні ситуації їх втрати можуть сягати до 15 %. На жаль, в обох випадках стан будинкових систем опалення погіршився з часом, тому їхній капремонт уже не можна було відкладати, інакше це могло б призвести до відсутності опалення в холодну пору року. Попри те, що ворог хоче припинити життя у наших містах, ми маємо підтримувати порядок, чистоту, ремонтувати елементи будинків», – розповідає директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.

В межах робіт підрядники замінили старі сталеві електрозварювальні труби на сучасні поліпропіленові. Вони не піддаються корозії, тож це значно збільшує їхній термін експлуатації. Виробники оцінюють гарантійний термін експлуатації своїх поліпропіленових труб до 50 років.

Роботи виконали в межах підготовки до нового опалювального сезону. Профінансували їх з міського бюджету в межах першого безкоштовного ремонту для будинків з ОСББ. За цією програмою при створенні об”єднання мешканці будинку можуть претендувати на безкоштовний ремонт одного з конструктивних елементів будинку (наприклад, мереж, покрівлі, ліфта тощо).

Загалом з початку року в місті з допомогою міського бюджету оновили внутрішньобудинкові мережі уже у шести будинках.

Зокрема, раніше підрядники оновили системи теплопостачання в будинках за адресами: вулиця Чорновола, 6, провулок Цегельний, 14, вулиця Стрілецька, 93. А на вулиці А. Бортняка, 14 – замінили систему холодного водопостачання. Наразі підрядники ще ремонтують будинкову систему опалення в багатоповерхівці на вулиці Келецькій, 136.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin