15 травня,у Вінниці відбувся спортивний захід «Сильні, вільні і спортивні»: подробиці події

15 травня святкують Міжнародний День сім’ї, і Вінниця не є винятком. У цей день місто влаштувало захід під назвою “Сильні, вільні і спортивні”, що відбувся у Вінниці. Організаторами цієї події виступили департамент соціальної політики міської ради, комітет фізичної культури та спорту, а також Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб.

«Сьогодні гарний день, присвячений святу сім’ї. За дорученням міського голови Сергія Моргунова ми підтримуємо родини громади. Нехай усі родини України будуть вільними, сильними, щасливими і, що важливо, повними. Сьогоднішню подію ми влаштували, щоб розрадити дітей та їхніх батьків, подарувати їм позитивні емоції та солодкі презенти. Дякуємо партнерам за підтримку. Нехай родини ростуть і будують своє майбутнє у вільні, сильній, мирній Україні», – зауважила директорка департаменту соціальної політики ВМР Валентина Войткова.

На заході були присутні й координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, депутати Вінницької міської ради Андрій Піжевський та Олександр Мельник.

«Сім’я – це найцінніше, тому підтримка родин громади є надважливою, – вважає Андрій Піжевський. – Україна потребує не тільки Перемоги, але й зростання нації. А її основою є родини. Ми раді, що вдалося організувати такий цікавий і корисний захід для багатодітних сімей. На жаль, багато сімей виїжджають з країни, але ми маємо створювати в нашій державі такі умови, щоб батьки й діти хотіли залишатися та будувати своє майбутнє тут».

Захід «Сильні, вільні і спортивні» розпочався зі спортивної вікторини. Потім дітки мали змогу спробувати свої сили на різних локаціях. Це шахи, шашки, настільний теніс, баскетбол, смуга перешкод, лабіринти, бадмінтон, гра «Серсо» (кільцекид). Ігри відбувалися під наставництвом тренерів міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

«У міський дитячо-юнацьких спортивних школах ми розвиваємо 28 видів спорту, виховуємо майбутніх чемпіонів. Сьогодні на заході присутні тренери цих шкіл, які підказували дітям та навчали їх правильної техніки під час ігор. У професійних спортсменів діти та їхні батьки могли поцікавитися різними спортивними напрямами й за бажанням навіть записатися у секції міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Заняття є безкоштовними. Спортивна родина залюбки приймає юних козаків та козачок», – розповів голова комітету по фізичній культурі та спорту ВМР Сергій Краєвський.

Загалом у заході взяли участь 35 дітей з 15 багатодітних родин. Своїх діток привела Катерина Дяченко. У жінки троє дітей, найменшому чотири роки, старшим двійнятам по 6.

«Зареєструватися і прийти на захід вирішили, щоб провести час всією сім’єю. Мені здається, такий захід – це чудова нагода усім погуляти та розважитися. Важливо, що тут представлені різні спортивні ігри. Зараз діти багато часу проводять у гаджетах, а сьогодні більше погуляють на свіжому повітрі, візьмуть участь в активностях, що піде на користь їхньому здоров’ю», – розповіла пані Катерина.

Бадмінтоном на заході захопився 15-річний Лев Мончак.

«Раніше я займався бадмінтоном, в гру ми грали на фізкультурі. Мені подобається, що ця гра розвиває координацію рухів. Хотів би займатися цим спортом на більш високому рівні», – зазначає Лев.

Разом з дітьми заходом зацікавилася і Тетяна Берьозова. Жінка виховує трьох дітей. Найстарша, 12-річна Евеліна, розповіла:

«Зараз я ходжу на карате, а до цього три роки ходила на легку атлетику, якою планую продовжити займатися влітку. Люблю вивчати карате, тому що я так можу постояти за себе, а ще на гуртку у мене багато друзів. А легку атлетику люблю, тому що я енергійна. Сьогодні мені сподобалось грати у баскетбол, у мене це добре виходить».

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin