Організації «Карітас-Спес-Вінниця» допомогла багатодітним родинам до Дня сімʼї: набори з найнеобхіднішим

Сьогодні, 15 травня, багатодітні родини Вінниці отримали пакунки з продуктами та засобами гігієни від організації «Карітас-Спес-Вінниця». Набори роздали 30 сімʼям громади, які перебувають на обліку у Вінницькому міському центрі соціальних служб. Допомогу приурочили до Міжнародного дня сімʼї.

«Сьогодні ми відзначаємо Міжнародний день сім’ї. Вінницький міський центр соціальних служб спільно з «Карітас-Спес-Вінниця» влаштували акцію підтримки сімей, які мають трьох і більше діток. Вони перебувають на обліку у Вінницькому міському центрі соціальних служб та дійсно потребують допомоги. Крім того, наш заклад надає їм соціальні послуги: супроводу, консультування, інформування, соціальної адаптації та інші. Дякуємо за постійну допомогу, підтримку, свідому позицію та небайдужість місії «Карітас-Спес-Вінниця» та її очільнику Євгену Маркевичу», – зазначила директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська.

До одного набору входять приблизно 10 позицій. Це крупи, м’ясні та рибні консерви, цукор, макарони, питна вода, шампунь та інші засоби гігієни.

«Ми вирішили допомогти багатодітним сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Думаю, для них це буде гарний подаруночок до Міжнародного дня сім’ї, тому що продуктів з набору вистачає для всієї родини», – зауважив директор релігійної місії «Карітас-Спес-Вінниця» Євген Маркевич.

Набір з найнеобхіднішим отримала Надія Самойленко. У жінки п’ятеро дітей, з нею проживають троє. Найстарші сини боронять Україну на Харківському напрямі.

«Така допомога для родини дуже важливо. Я наразі не працюю, доглядаю за дитиною з інвалідністю, тому ми раді будь-якій підтримці», – каже Надія.

Пані Ірина, яка виховує чотирьох дітей, теж отримала пакунок від «Карітас-Спес-Вінниця».

«Я виховую трьох доньок і одного сина. Наймолодшому – 9 років, школяр. Найстарша дочка навчається за спеціальністю соціальне забезпечення. Діток наразі виховую сама, чоловік на війні. Звісно, мені важко, адже треба дітей і годувати, і за навчання платити. Тому рада, що отримала сьогодні допомогу», – розповіла Ірина.

Нагадаємо, звернутися до Вінницького міського центру соціальних служб можна за адресою вул. Соборна, 50 або за номером телефону 067 431 1690.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin