У Вінниці відбувся другий міський турнір «Світ Громад» для старшокласників

У Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва пройшов другий міський турнір з симуляційної коопераційної гри «Світ Громад» для старшокласників.

Ініціаторами цього заходу стали департамент освіти Вінницької міської ради та Палац дітей та юнацтва.

Участь у турнірі взяли 10 команд, 60 учасників. Цьогоріч кожна команда складалась з учнів різних шкіл. Як зазначили організатори, «Світ Громад» – це не лише розважальна гра, але й освітня програма для тих, хто хоче зрозуміти принципи функціонування громади та взаємодії її членів.

Учасники мали можливість розвинути навички активної взаємодії, підприємницької діяльності, успішної комунікації, виявити неформальних лідерів та познайомитися з інструментами розвитку громади. Школярі також вчилися стратегічного планування, швидкого прийняття рішень та налагодження комунікації.

На відкритті заходу присутні були директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко та начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міської ради Юлія Мончак. Вони висловили слова підтримки та побажали учасникам успіху та впевненості у власних силах.

«Сьогодні ви маєте унікальну можливість дізнатися більше про те, як функціонує міська влада та як взаємодіють різні структури у нашому місті. Це чудова нагода виявити свої здібності та знайти нових друзів», – сказала Оксана Яценко.

За перемогу в турнірі «Світ Громад» була відзначена одна зі збірних команд ліцеїв. Також були відзначені всі команди за почесні номінації.

Як підсумувала начальниця відділу молодіжної політики міської ради Юлія Мончак, такі заходи сприяють розвитку лідерських якостей та формуванню активної громадянської позиції серед молоді міста.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin