Підопічні Вінницького терцентру передали військовим маскувальні сітки

Сьогодні, 2 квітня, до Вінницького міського територіального центру завітали військові Збройних Сил України. Підопічні закладу передали Захисникам маскувальні сітки, які виготовили літні жінки своїми власними руками. Це було результатом двомісячної праці.

«Підопічні Терцентру завжди активні та ініціативні. Літні відвідувачі закладу залюбки долучаються до благодійних заходів, які департамент соціальної політики завжди підтримує. Цього разу своє завзяття бабусі спрямували на плетіння маскувальних сіток. Ця праця – подяка нашим воїнами за захист», – зазначила директорка соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Як додала директорка Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська, всі матеріали для плетіння сіток працівники Терцентру та департаменту соцполітики закуповували самостійно. Дерев’яний каркас теж робили працівники закладу.

У сіткоплетінні брали участь і відвідувачі Терцентру і самі соціальні робітники. В результаті вдалося сплести п’ять маскувальних сіток розміром 3 на 9 метрів. Сітки прикрасили власноруч зробленими оберегами – сердечками і котиками.

«Коли у мене була вільна година, я обов’язково долучалася до плетіння сіток для наших військових. Вкладаємо у цей процес свою думку, свою працю і сподіваємося на Перемогу», – говорить відвідувачка Терцентру Надія. Її два племінники – Захисники України.

Забирати сітки для свого підрозділу приїхав підполковник Сергій Довгий разом із колегою. Маскувальні засоби ховатимуть від ворога техніку і місця дислокації військових на півдні нашого регіону.

«В сітках завжди є потреба. Ті, які нам передали сьогодні, дуже гарної якості. Дякуємо всім організаторам, ініціаторам і трудівникам, які сплели сітки», – говорить Сергій Довгий.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin