Вінниця передала бійцям 28 ОМБр імені Лицарів Зимового Походу потужний генератор, тепловізори та зарядні станції

Мер міста Вінниці Сергій Моргунов та секретар міської ради Павло Яблонський передали 28 окремій механізованій бригаді імені Лицарів Зимового Походу генератор потужністю 150 кВт, п’ять монокулярів тепловізійних та п’ять блоків багатоканальної швидкої зарядки від Вінницької громади.

Генератор потужністю 150 кВт військові використовуватимуть на позиціях, що розташовані трохи далі від лінії розмежування. Ним будуть забезпечувати також цивільних, адже ворог майже повністю зруйнував енергетичну інфраструктуру на східному напрямку, пояснює командир роти матеріального забезпечення 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу Сергій Журжа.

Окрім генератора, передали військовим також тепловізори та зарядні станції Bandera Power. Останні є безшумними, їх можна використовувати на передових позиціях.

«Літають квадрокоптери противника, які також можуть через шум виявити позиції наших хлопців. Тому такі зарядні станції, як Bandera Power – будуть допоміжними на нулі. Так само й тепловізори. З їх допомогою хлопці пересуваються і можуть виявляти противника», – пояснює військовий.

Допомогу передали відповідно до запиту військових, говорить Вінницький міський голова Сергій Моргунов.Потужний генератор, тепловізори та зарядні станції передала Вінницька громада бійцям 28 ОМБр імені Лицарів Зимового Походу

«Ми поспілкувалися з представниками військової частини. З останніми обстрілами росіян вони зазнали значного руйнування енергетичної інфраструктури. Тому попросили саме такий генератор, – говорить Сергій Моргунов. – Також з останніх проведених тендерів ми маємо тепловізори та зарядні станції, які будуть помічними нашим захисникам на нулі у їхній бойовій роботі».

Це не перша допомога для військових цієї частини, пояснює Сергій Моргунов. Загалом Вінницька громада у координації з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом підтримує понад 30 військових частин та з’єднань.

«У пріоритеті – звичайно ті військові частини, які базуються у Вінницькій громаді і знаходяться в зоні бойових дій. Крім того, вінничани служать у різних військових частинах. І за відповідними запитами і можливостями надходження того чи іншого обладнання – ми одразу передаємо його нашим Захисникам та Захисниця», – додає Сергій Моргунов.

Нагадаємо, згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил Оборони України.

А бюджет громади на 2024 рік розподілений згідно з ключовими принципами та пріоритетами: безпека та оборона, стійкість, турбота. На пріоритет «безпека та оборона» передбачили майже 1 млрд грн. Це третина коштів, які не входять до захищених статтей.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin