За словами начальниці відділу молодіжної політики ВМР Юлії Мончак, захід мав на меті проаналізувати біологічні аспекти романтичних стосунків та з’ясувати, чи свідомо ми закохуємося й за якими критеріями обираємо партнера.
Йшлось про взаємодію нейрохімічних речовин у мозку, які впливають на наші емоції та поведінку. Також про те, що свідомі рішення можуть керувати нами при виборі партнера на основі різних критеріїв, таких як фізична привабливість, спільні цінності та сумісність, нейронні процеси, що лежать в основі, також відіграють важливу роль у формуванні наших романтичних переживань.
Мозок із його складною мережею нейромедіаторів і гормонів непомітно впливає на наші вподобання та бажання, часто спрямовуючи нас до одних людей, а не до інших.
«Завдяки цьому заходу, я змогла глибше зрозуміти взаємопов’язану природу біології та психології в питаннях кохання та прихильності. Отож, вдячна відділу молодіжної політики ВМР за організацію цікавих та актуальних подій для нас», – прокоментувала учасниця Анна.