Вінницька міська рада стала партнером «Афлатун» — міжнародної програми соціальної й фінансової грамотності

Вінницька міська рада – партнер тижня міжнародної програми соціальної й фінансової грамотності «Афлатун», до якої залучені понад 10 мільйонів дітей з більш ніж 100 країн світу.

Цьогоріч учні вінницьких ліцеїв № 4, 8, 10 та гімназії №24 долучились до традиційних міжнародних дзвінків із учнівством з Китаю, Кенії, Киргизстану, Замбії. Обмінювалися досвідом заощадження кишенькових коштів, шкільного соціального підприємництва, волонтерства, використання перероблених матеріалів, сортування сміття, очищення водойм. Проєкти сталого розвитку, запропоновані ліцеями №4 і 8, стали кращими серед більш ніж 50 проєктів регіону Європа та Центральна Азія.

Як зазначили на офіційному сайті «Афлатун», департамент освіти Вінницької міської ради є прикладом того, як соціальна та фінансова освіта може допомогти молоді стати активним учасником суспільства. Вінницькі учні організовують волонтерські центри, спортивні змагання, збирають кошти для підтримку української армії, допомогу переселенцям та дітям, постраждалим від війни.

«Це є наслідком підтримки фінансової та соціальної освіти, в результаті чого свідомі та відповідальні молоді люди активно формують майбутнє своєї громади та своєї країни», – зазначила директорка департаменту освіти Оксана Яценко.

Нагадаємо, що Вінниця стала першим українським містом, що долучилося до впровадження міжнародної програми соціальної та фінансової грамотності «Афлатун», а Україна – дев’яносто другою зі 114 країн світу, які впроваджують цю програму.

Додаткова інформація:

«Афлатун» – це унікальна програма соціальної та фінансової освіти. «Афлатун» вважає, що впевнені та соціально-відповідальні діти, освічені у фінансовій сфері, мають більші можливості змінити на краще своє життя та світ довкола. Вони у змозі принести користь своїй родині, району, у якому проживають, зрозуміти в чому полягає цінність ресурсів, зібрати достатньо грошей для здійснення своєї мрії. В «Афлатун» розробили програму, за допомогою якої більше 3 мільйонів дітей і дорослих з 114 країн набувають соціальні та фінансові навички на 35 мовах. У рамках програми «Афлатун» діти і дорослі дізнаються багато нового про права людини, набувають навичок, пов”язаних із фінансами і підприємництвом, навчаться проявляти ініціативу, бути більш впевненими в собі, набувають соціальні та фінансові навички, які необхідні для досягнення успіху. У цьому їм допомагають кваліфіковані вчителі і тренери, що працюють не тільки в рамках школи, але й проводять позакласні заняття.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin