Вінниця взяла участь у міжнародному форумі Soroca FORUM 2030 Investments for a better life

Цієї п’ятниці, 8 вересня, у місті Сороки (Молдова) відбувся міжнародний форум Soroca FORUM 2030 Investments for a better life. Участь в ньому взяли представники нашого муніципалітету, щоб презентувати найкращі напрацювання Вінниці, яка, зокрема ставить за ціль стати конкурентоспроможним українським містом на мапі Східної Європи.

Власне, форум у Сороках мав на меті об’єднати міста, бізнес та міжнародних інвесторів, які прагнуть розвивати та зміцнювати партнерство зараз і в майбутньому.

Як зазначив директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Максим Мартьянов, подібні заходи на міжнародному рівні необхідні для подальшого розвитку громади та інноваційних змін. На форумі він розповідав про розробку та впровадження Концепції інтегрованого розвитку Вінниці до 2030 року. Це документ, у якому зібрані основні просторові та змістові пріоритети розвитку нашої територіальної громади.

“Концепцію інтегрованого розвитку міста Вінниці 2030 розробляли у співпраці Вінницької міської ради та за підтримки німецької урядової компанії «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» в рамках реалізації проектів «Інтегрований розвиток міст в Україні» та «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ». Команда міської ради дуже плідно працює з такими організаціями, як GIZ і SECO і протягом багатьох років ми спільно зуміли реалізувати низку важливих проєктів у різних напрямках. Дуже важливо розуміти, що запорукою успіху на шляху до втілення нових ідей є стратегія та загальне бачення плану розвитку території”, – сказав Максим Мартьянов.

Він також додав, що міська влада продовжує стимулювати ділову активність у місті, адже навіть попри війну бізнес має працювати та зберігати робочі місця.

“Вінницька міська рада має репутацію надійного партнера для бізнесу, що сприяє входженню великих міжнародних компаній на територію громади. Зокрема, йдеться про розвиток наших чотирьох індустріальних парків, які є прикладом партнерства та діалогу”, – додав він.

Крім цього, мова йшла і про розвиток міста в сфері житлово-комунального господарства, просторового розвитку та мобільності, безпеки в громаді та збереженні довкілля.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin