У Вінниці відсьогодні на маршрутах працює більше одиниць громадського транспорту

Відсьогодні, 31 серпня, на маршрутах Вінниці працює більше одиниць громадського транспорту. Традиційно відповідні зміни впроваджуються рішенням міської ради напередодні навчального року. «Це необхідно для того, щоб дітям було зручно доїжджати до своїх освітніх закладів, а батькам на роботу. Тож, зараз у місті курсує на 6 тролейбусів та на 8 трамваїв більше. Із розкладом руху можна ознайомитись, зокрема, на електронних табло, розміщених на зупинках», – розповіла начальниця відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніна Іващук.

Щодо ситуації у комунальній сфері, то вона залишається стабільною. Вінничани отримують весь спектр послуг. На порядку денному муніципальних служб також ефективне відпрацювання заходів для підготовки мереж до зими і стабільного їх функціонування.

Так, бригади КП «Вінницяоблводоканал» сьогодні лагодять водогони за наступними адресами: вул. Матроса Кішки, 7, пров. Київський, 59, вул. А. Первозванного, 22, вул. Д. Міклера, 32, пр. Космонавтів, 52, вул. Архітектора Артинова, 29, перехрестя вулиць Запорізька – Захисників Неба. Водопостачання відновлять одразу по завершенню робіт.

У КП «Вінницяміськтеплоенерго» повідомляють про тимчасове призупинення гарячого водопостачання за адресами:

  • вул. А. Первозванного, 54, 58, 60, 66. Причина – реконструкція мережі. Роботи триватимуть до 15 жовтня;
  • вул. Пирогова, 89А, 97А, вул. Келецька, 78А, 78Б, пр. Юності, 29, 35, 43, 45А. Причина – ліквідація наслідків пошкодження ділянок трубопроводів. Подачу послуги відновлять невдовзі.

У «Вінницьких міських електромережах» своєю чергою попереджають, що у зв’язку з плановими роботами, можливі тимчасові відключення світла на вулицях Архітектора Артинова, Соборна, М. Оводова, Грушевського, Митрополита Петра Могили, Визволення, С. Петлюри, Магістратська, Генерала Арабея, Л. Каденюка, Академічна, І. Дзюби, Пирогова, Польова, Яреми, пров. Гайдамацький.

Зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin