Сьогодні пролунав Останній дзвоник для вінницьких школярів

Сьогодні, 31 травня, у Вінницькій міській територіальній громаді пролунав Останній дзвоник для школярів закладів загальної середньої освіти. Як зазначив міський голова Сергій Моргунов у своєму телеграм-каналі, безумовно, цей навчальний рік був складний у всіх сенсах. Уроки в укриттях, блекаут, ракетні обстріли заважали дітям повноцінно здобувати освіту. Сергій Моргунов подякував і учням, і педагогам, які гідно впоралися із цими викликами.

«Ми виховуємо покоління відважних, стійких українців, які не тільки отримують знання, але й формують віру в свою країну та готовність захищати її. Вони ростуть розумними, самосвідомими громадянами, готовими зробити свій внесок у здобуття перемоги. Бажаємо дітям спокійних літніх канікул, а випускникам – вдало скласти НМТ і вступити до омріяних навчальних закладів. Майбутнє України у ваших руках!», – написав очільник громади.

Цьогоріч формат відзначення Останнього дзвоника, колективи шкіл визначали самостійно, але більшість ліцеїв громади організовували урочисті лінійки саме сьогодні. Вже другий рік поспіль останній дзвоник для школярів лунає під час воєнного стану. Але цьогоріч колективи шкіл Вінницької міської територіальної громади вирішили зробити урочисті заходи, завдяки Збройним Силам України, які захищають наше небо від обстрілів та ракет.
У 2022/2023 навчальному році базову загальну середню освіту здобули 4034 дев’ятикласників, з них 429 (11 %) отримали свідоцтво з відзнакою. Повну загальну середню освіту здобули 2054 випускників 11-х класів. За високі досягнення у навчанні золотою медаллю нагороджені 170 (8%) випускників. Також за досягнення у навчанні 53 (2%) випускників отримають срібну медаль.

Отримання грамот, відзнак, вручення кубків, медалей за старанність, та за участь в олімпіадах, – це все і не тільки сьогодні чекало на школярів міста.

Директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко підсумувала, що сьогодні навчальний рік завершився, попереду літні канікули. «Бажаємо усім мирного неба, підкорення найсміливіших вершин, впевненості у власних силах, а головне – здійснення найзаповітнішої мрії всіх українців: закінчення війни на нашу користь!», – сказала вона.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin