Зігрітися, випити чаю, підзарядити телефон та озеленити місто. Вінницькі заклади освіти взяли участь у проєкті Flowers4school

41 заклад освіти ВМТГ взяв участь у освітньому проєкті Flowers4school, який спрямований на озеленення міста.

Усі школи нашої громади, які взяли участь у проєкті, отримали від Нідерландів коробку з цибулинами квітів, яка містить велику колекцію тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів. Отож, учні ВМТГ з радістю вже почали висаджувати квіти на підвіконні, а згодом їх пересадять у квітники шкіл.

У деяких закладах освіти нашої громади, які наразі функціонують і як “пункти незламності”, відвідувачам також пропонують долучитись до проєкту – висадити цибулинку квітів у використаний стаканчик, а квіти, що виростуть, згодом прикрасять територію закладу освіти.

Як розповів директор ліцею №20 Олег Слушний, учні ліцею та відвідувачі “пункту незламності” з радістю погоджуються доєднатись до ініціативи з озеленення території школи. «Навіть в такий час потрібно шукати щось світле та хороше, адже війна незабаром закінчиться, а краса, яку створять усі охочі, обов’язково радуватиме наше око», – додав він.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin