У День молодіжного місцевого самоврядування Сергій Моргунов зустрівся зі старшокласниками, які спробували себе у ролі керівників ВМТГ

23 грудня, Вінниця вкотре долучилась до відзначення Дня молодіжного місцевого самоврядування. Учнівські лідери з вінницьких шкіл спробували себе у ролі керівників органів місцевого самоврядування Вінницької міської територіальної громади: міського голови, його заступників, секретаря міської ради, директорів департаментів. Школярі впродовж дня познайомилися з процесом управління містом у різних сферах зсередини. Разом із міським головою Сергієм Моргуновим робочий день провів голова учнівської ради старшокласників Вінниччини.

Вперше День молодіжного місцевого самоврядування у Вінницькій міській раді провели у 2019 році. Такі заходи організовують в різних містах світу в рамках глобальної ініціативи ЮНІСЕФ «Дитяча сесія». Це хороша нагода нагадати про права дітей, а також можливість залучити дітей до участі у процесі прийняття ключових рішень у громаді.
Розпочався робочий день у школярів зі знайомства з міським головою Сергієм Моргуновим, заступниками, секретарем міської ради та керівниками структурних підрозділів.

«Я впевнений, що цей день дуже сподобається молодим людям, вони зсередини побачать, як працює міська рада. А нам важливо чути їхню думку. Головне питання на зустрічі – як вдається утримувати ситуацію у місті. Як і вся держава, Вінниця, «вчилась з коліс». У нас не було інструкцій як діяти. Але була згуртована команда, яка готова була протидіяти викликам у режимі 24/7. Саме в згуртованості і можна досягати результатів. Важливо, щоб молоді люди це розуміли. Адже сьогоднішні шкільні лідери – це драйвери змін у громаді завтра. І я радий, що з кожним роком все більше активних молодих людей стають частиною нашої команди. Це – потенціал громади», – каже Сергій Моргунов.

Міський голова представив школярам секретаря міської ради, своїх заступників та розповів про структуру міської ради. Разом із міським головою робочий день провів голова учнівської ради старшокласників Вінниччини, член Дитячої дорадчої ради Вінницької МТГ Богдан Голумбйовський, який навчається у Вінницькому ліцеї №20, 11-Б клас.

«Для нас сьогодні велика честь стати «дублерами» працівників ВМР, аби розуміти як міська рада працює зсередини, та які виклики постають перед працівниками. Ми своєю чергою спробуємо долучитись та допомогти вам у цьому», – каже Богдан Голумбйовський.

Після знайомства усі шкільні лідери плідно попрацювати разом зі своїми наставниками та відчули себе керівниками структурних підрозділів. Своєю чергою діючі керівники почули пропозиції та ідеї дітей, що неодмінно стане у нагоді при створені програм та рішень.
По завершенню робочого дня, учні зібрались в залі засідань, аби поділитись своїми враженнями.

Як зауважив Богдан Голумбйовський, то працювати міським головою дуже цікаво, але досить не просто, адже багато роботи потрібно встигнути зробити за день. «Я був вражений скільки планів у міського голови, і тим, як він все встигає. Найбільше мене вразило те, як справляється з викликами команда міського голови після 24 лютого. Всі згуртовано підійшли до роботи, адже не в кожному місті така злагоджена командна робота. Видно, що працівники ВМР працюють, як один механізм, і навіть у воєнний час роблять все, щоб Вінниця залишилась комфортним містом».

Президентка ліцею №7, учениця 10 класу Анастасія Денилюк також поділилась враженнями після того, як провела робочий день у департаменті ЗМІ. «Я дуже щаслива, що потрапила саме до людей, які займаються написанням релізів, веденням соціальних мереж. Дякуючи їм, я побачила всі особливості роботи журналістів та зрозуміла, що надалі вчитимусь на журналіста», – каже школярка.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin