За час повномасштабної війни понад 200 суб’єктів господарювання переїхали до Вінниці з зони бойових дій

За час повномасштабної війни понад 200 суб’єктів господарювання переїхали до Вінниці з зони бойових дій. А 177 з них вже відновили свою діяльність.

Заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний зазначає, що за рахунок релокованих підприємств станом на 15 листопада створено 1114 нових робочих місць як для вінничан, так і для ВПО.

“Отже, маємо нових 94 юридичні особи та ще 142 ФОПи з різних регіонів. Якщо подивитися на інфографіку, одразу відчувається позитивна динаміка — бо все починалося з 10 робочих місць у березні, – говорить Андрій Очеретний. – Вінницька міська влада активно задіяна в пошуку майданчиків для підприємств, розселенні працівників та налагодженні логістики. Ми продовжуємо опрацьовувати заявки на переміщення потужностей бізнесу, який хоче і може працювати. Наразі 177 суб’єктів господарської діяльності вже відновили свою діяльність – це 77% з загальної кількості переміщених».

Через війну в нашому місті з’явилися представники різної економічної діяльності, які займаються переробною промисловістю, транспортними перевезеннями, оптовою та роздрібною торгівлею. Втім найбільше серед новоприбулих, зауважує Андрій Очеретний, саме фахівців в ІТ-сфері.

“Це саме та галузь, яка найменше постраждала від війни і працівники швидко зуміли адаптуватися до нових реалій. Поки що росія завдає шкоду нашій критичній інфраструктурі. Це прояв їхньої слабкості перед обличчям українців та нашою жагою до життя. Маємо надію, що війна незабаром завершиться. Ринок швидко відновиться і нарощуватиме потужності. А поки маємо працювати і наближувати нашу Перемогу!”, – додає він.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin