У Вінниці запрацював Офіс регіональної координаторки з питань безвісти зниклих осіб ВМР

Відтепер дбати про інтереси тих, хто втратив зв”язок з близькою людиною і не знає її місцезнаходження буде Марія Довжик разом із командою.

“До координатора Уповноваженого Кабінету міністрів України з питань безвісти зниклих осіб за особливих обставин можуть звертатися також ті, хто шукає своїх близьких або друзів. Наприклад, у випадку, коли людина пішла на війну і з нею зник зв’язок; або коли людина живе в тому регіоні, де ведуться або велися бойові дії і зникла безвісти”, — говорить регіональна координаторка Уповноваженого Кабінету міністрів України з питань безвісти зниклих осіб за особливих обставин Марія Довжик.

За її словами, людям, які втратили зв’язок із рідними військовослужбовцями — більше не потрібно їхати до Києва, щоб подати документи, оформити звернення, отримати консультацію, юридичну чи психологічну допомоги. Тепер все це можна зробити у Вінниці.

Звертатися по допомогу можуть як жителі Вінницької територіальної громади, так і області за телефонами:

  • +38 097 723 27 97 (Марія Довжик);
  • +38 093 570 06 01 (гаряча лінія для звернень).

Також можна писати на ел.скриньку [email protected]

Офіс регіональної координаторки знаходиться за адресою: м.Вінниця, вул. Єрусалимка, 8

Офіс регіональної координаторки працює на базі Вінницького “Ветеранського простору”, який реалізується громадською спілкою “Координаційна рада учасників АТО/ООС та волонтерів м. Вінниці” спільно з виконавчим комітетом Вінницької міської ради

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin