У Вінниці звільнили від оподаткування на нерухомість підприємців, чиє майно було пошкоджено внаслідок російської агресії ВМР

За зміни до рішення про встановлення місцевих податків та зборів на території Вінницької МТГ депутати проголосували сьогодні на черговій сесії. Вони стосуються тих підприємств, чия нерухомість зазнала аварійних пошкоджень внаслідок збройної агресії Російської Федерації та стала непридатною для здійснення господарської діяльності.

Для таких об’єктів нежитлової нерухомості (у тому числі їх частини), які перебувають у власності юридичних та фізичних осіб, а також фізичних осіб-підприємців запроваджено пільгову ставку у розмірі 0 % до розміру мінімальної заробітної плати за 1 квадратний метр площі, встановленого законом на 1 січня звітного року.

«Мається на увазі пільга для юридичних та фізичних осіб, об’єкти яких постраждали внаслідок ракетних ударів, – зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов. – Підтримуємо таким чином малий та середній бізнес».

Для отримання пільги необхідно подати у ГУ ДСНС у Вінницькій області довідку про визнання таких осіб постраждалими внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру. Нагадаємо, відповідну довідку видає комісія з обстеження будівель та споруд, яка була створена рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 15.07.22 р.

Дана пільга діятиме протягом 2023 року.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin