Вінничанка, яка зараз проживає у Америці, передала 70 тисяч гривень на облаштування укриття дитсадка, в якому колись працювала

Знайомтесь, це завідувачка садочку №51 Людмила Цабак. У пані Людмили є давня подруга Тетяна, яка двадцять років присвятила цьому садочку, а нині мешкає в Америці. І хоча подруг розділяє майже 10 тис км, зв’язок підтримують постійно.

Як розповідає Людмила, то Тетяна завжди казала, що не проти відправити кошти на добру справу, адже вважає, що кошти це діло наживне.

«Рік тому, Тетяна разом з чоловіком приїжджали до Вінниці. Тоді я провела їм екскурсію закладом дошкільної освіти, після якої пара вирішила допомогти з оснащенням новими меблями однієї з груп. Цьогоріч їх допомога дещо змінилась, але була крайнє необхідна, адже як такого надійного укриття у діток не було», – каже завідувачка садочку Людмила Цабак.

Для облаштування сховища обрали приміщення в будинку неподалік, яке жителі використовували для збереження непотрібних речей. Відтепер після ремонту та облаштування – це безпечне та комфортне укриття, де можуть сховатись понад 100 дітлахів.

Вихователі садочку розповідають, аби дітки менше хвилювались під час повітряної тривоги, постійно займають їх іграми та руханками.

«Наразі наш заклад дошкільної освіти працює в режимі чергового: садочок відвідують дітки, чиї батьки працюють, тим самим невпинно наближаючи нашу перемогу. Ми всі віримо у наші збройні сили і дуже пишаємось своєю колегою-меценаткою. Адже, поки є такі люди – українці непереможні», – кажуть вихователі.
Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin