Конкурс проводився дистанційно за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, а також Всеукраїнської Національної Музичної спілки та ГО «Світ Мрій»

Конкурс проводився дистанційно за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, а також Всеукраїнської Національної Музичної спілки та ГО «Світ Мрій».

Змагалися виконавці із України, Грузії та Молдови. Фестиваль проходив у два тури. Учасники виконували репертуар видатних композиторів музичної історії, а також твори у класичному стилі.

Як повідомила викладачка дівчат Інна Сергеєва, для Анастасії, яка навчається 3 рік – це перша спроба та перша перемога у фортепіанному житті. Каріна ж навчається 2-й рік і вже завершила Елементарний підрівень. Для дівчинки – це чергове вагоме досягнення на музичних конкурсах.

«Такі результати учениць неабияк надихають, – зізнається Інна Сергеєва. – Вони додають сил та наснаги працювати далі та розкривати творчий потенціал юних дарувань».

А директор Вінницької дитячої музичної школи №2 Віталій Москаленко наголосив: «Різні перешкоди стоять на шляху до перемоги, але наші діти продовжують демонструвати свої вміння та таланти на різноманітних конкурсах. І це вражає та викликає щире захоплення!».

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin