На Вінниччині ввели в обіг поштову марку з «напрямком руху русского воєнного корабля»

На Вінниччині провели процедуру спецпогашення та введення в обіг поштової марки з «напрямком руху русского воєнного корабля». Тепер, мешканці області зможуть відправити листа з такою маркою як по Україні, так і за кордон. Укрпошта припинила сполучення з росією і білоруссю, тому туди відправити листа з такою маркою не вийде, але його можна відправити в інші краïни, які підтримують Україну. Загальний наклад марок – 1 млн примірників.

Про це повідомив Начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

«48-й день…. «Русский военный корабль, иди на#…!»

Фраза-відповідь прикордонника Романа Грибова з острова Зміїний, яку під час російського вторгнення в Україну 2022 року отримав російський окупаційний корабель на пропозицію здатись.

Мені близьке по духу звернення прикордонників до російського військового корабля.

Тепер воно має художнє оформлення на поштовій марці. Ескіз розробив український художник Boris Groh. У народному конкурсі на кращий ескіз поштовоï марки, який Укрпошта оголосила 1 березня – в день відзначення 30-річчя сучасних українських поштових марок, взяли участь майже 500 художників. У голосуванні взяли участь майже 8 тисяч респондентiв. Автор родом з Криму, а тепер живе у Львові.

Сьогодні мав за честь здійснити процедуру спецпогашення та введення в обіг поштової марки«Русский военный корабль, иди на#уй!».

Цей, не зовсім літературний вираз, став справжнім девізом опору українського народу. Так, у ньому тепер є глибокий зміст. Це гасло вказує єдино можливу дорогу рашистам. Хай ідуть….!», – зазначив Сергій Борзов.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin