Станом на 30 вересня у Вінниці майже 100% лікарів щепились від коронавірусу

Станом на 30 вересня у Вінниці вакцинувались 95% сімейних лікарів. Загалом у Центрах первинної медико-санітарної допомоги працюють 242 сімейних лікарі, з них 230 – вакцинувались.

Про це повідомила Вінницька міська рада.-

«95% сімейних лікарів Вінниці щепились від коронавірусу. Це досить високий показник, і він не може не радувати. Лише 12 лікарів не щепились, бо мають на це вагомі причини: одні – нещодавно перехворіли на Covid-19, а кілька людей мають медичні протипокази до вакцинації.  Сподіваюсь, що приклад наших вінницьких сімейних лікарів, які зробили щеплення, стане вагомим аргументом для тих вінничан, які сумніваються, чи варто імунізуватись. Адже досить часто пацієнти запитують у свого лікаря, чи він щеплений. І почувши позитивну відповідь, вони приймають рішення щодо імунізації», – розповів директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

За його словами, в муніципальних закладах охорони здоров’я  Вінниці станом на 30 вересня вакциновано 83% медичного персоналу.

Вакцинуватись від коронавірусу у Вінниці можна щодня, з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00 щеплюють в приміщеннях Міського палацу мистецтв «Зоря» та Прозорого офісу «Старе місто». А в Центрі вакцинації, що в «Епіцентрі» на Батозькій, щеплюють вінничан щодня з 9:00 до 12:00.

Цими вихідними працюватимуть три Центри масової вакцинації від Covid-19: в приміщеннях «Епіцентру»  на вул. Батозькій, в Торговельно-економічному інституті на вул. Театральній  та у ТРЦ «Мегамолл» на вул. 600-річчя. Там імунізуватимуть з 10:00 до 14:00.

Нагадуємо що у Вінниці триває акція «Вакцинуйся. Збережи життя», в рамках якої серед вакцинованих розіграють цінні подарунки.

У розіграші вже зареєструвалося понад 7 тисяч вінничан. Повідомляють на сайті міськради.

«Акція «Вакцинуйся. Збережи життя» стартувала у Вінниці першого вересня. І на сьогодні уже 7050 містян долучились до неї.

Стати учасником цієї акції можуть усі охочі вінничани, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусної інфекції. Перший розіграш призів відбудеться 19 жовтня. А загалом розіграші будуть проводитись тричі», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, серед призів — велосипеди, телевізори та автомобіль Toyota Corolla.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin