За розподіл газу вчасно розраховуються тільки 70% споживачів

Станом на 1 вересня 70% клієнтів АТ “Вінницягаз” вчасно розрахувалися за послугу розподілу газу. Інша частина споживачів затримує оплату рахунків. 

Про це повідомляє прес-служба компанії для РБК-Україна

“Загальна сума боргу перед компанією досягла 50 млн гривень. Це є причиною затримки фінансування технологічного процесу доставки газу та підготовки мереж до опалювального сезону”

– йдеться в повідомленні. 

За вісім місяців 2021 року за розподіл газу повністю розрахувалися понад 316 тисяч споживачів Вінницької області. З них 20 тисяч клієнтів вже розрахувалися до кінця поточного року. 

“Наша компанія вдячна клієнтам, які вчасно розраховуються за послугу розподілу газу. Адже за рахунок тарифних коштів “Вінницягаз” здійснює утримання та обслуговування мереж, їх підготовку до опалювального сезону, забезпечує щоденне функціонування аварійно-диспетчерської та інших служб. Підтримує в цілодобовому режимі роботу всіх технологічних процесів, що забезпечують надійність газорозподільної системи регіону, безперебійну і безаварійну доставку газу до кожного споживача”

– пояснює комерційний директор АТ” Вінницягаз ” Олександр Товмач. 

У прес-службі розповіли, що із загальної суми боргу споживачів у 50 млн гривень: 36 млн гривень – борг побутових споживачів, 10 млн – підприємства ТКЕ, 2,5 млн – промислові компанії, 1,5 млн-бюджетні організації. 

“АТ” Вінницягаз ” змушене стягувати заборгованість у примусовому порядку. Так, за 8 місяців поточного року боржникам направлено понад 150 тисяч досудових попереджень. При відсутності реагування стягнення боргу здійснюються в судовому порядку. Крім суми боргу таким споживачам доведеться заплатити ще судові витрати і виконавчий збір. Ризикують неплатники втратити субсидію. Крім того, можуть залишитися без газопостачання”

– йдеться в повідомленні. 

Отже, АТ “Вінницягаз” закликає клієнтів не накопичувати борги і своєчасно оплачувати послугу розподілу газу – до 20 числа кожного місяця, в якому отримуєте послугу.  

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin