До Вінниці повернуться паперові квитки для проїзду у транспорті, але в новому форматі

У комунальному підприємстві “Вінницякартсервіс” вирішили почати з 1 квітня реалізовувати разові квитки для проїзду у громадському транспорті.

Про це повідомляє фейсбук-сторінка “Муніципальна картка Вінниччанина”.

Таке рішення було прийнято внаслідок великої кількості звернень громадян, широкої підтримки громадськістю петиції про можливоість здійснення готівкової оплати проїзду та задля комфорту городян, які рідко користуються транспортом та гостей міста.

Придбати разовий квиток можна буде у мережі терміналів EasyPay, його вартість залишиться на рівні 4 грн для електротранспорту та 5 грн для муніципального автобусу. Проте додатково зніматиметься комісія оператора у розмірі 1 гривні. Діятиме квиток впродовж години з моменту покупки.

Мережа терміналів оператора у Вінницькій міській територіальній громаді складає понад 450 одиниць, які розташовані поблизу зупинок громадського транспорту, на кінцевих зупинках та поблизу автовокзалів й залізничного вокзалу, що дозволить гостям міста та мешканцям як Вінниці, так і прилеглих територій, які нечасто користуються послугами громадського транспорту, придбати квитки на проїзд за готівку.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin