Вінничанину, який виклав оголені фото колишньої в інтернет загрожує три роки тюрми

26 листопада працівники управління боротьби зi злочинами, пов’язаними з торгiвлею людьми, ГУНП у Вінницькій області вилучили  у 22-річного вінничанина за місцем проживання техніку та електронні пристрої, за допомогою яких він у мережі Інтернет розповсюджував фото- та відеофайли порнографічного змісту колишньої дівчини. У такий спосіб він помстився їй   за розірвані стосунки. 

Як розповів начальник управління боротьби зi злочинами, пов’язаними з торгiвлею людьми, Кирило Доценко, до поліції звернулась 19-річна вінничанка з заявою про те, що її колишній хлопець у соцмережі виклав інтимні фото та відео з її зображенням. За словами заявниці, хлопець намагався відновити з нею стосунки, а в  разі відмови – погрожував викласти її інтимні фото у Інтернет.     


За цим повідомленням слідством розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 301 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів). 
Під час проведення обшуку у квартирі підозрюваного поліція вилучила комп’ютерну техніку та засоби зв’язку, з а допомогою яких він розповсюджував заборонений контент.   
За таке правопорушення молодику загрожує до 3-х років обмеження волі. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin