У Вінниці організували спортивне свято для мешканців мікрорайону олієжиркомбінату (ФОТО)

У вінницькому мікрорайоні олієжиркомбінату склалася традиція восени проводити велике спортивне свято для місцевих мешканців. Бабине літо – чудова нагода поганяти м’яча та розважитися… Маючи сучасне спортивне ядро, за ініціативи депутата Вінницької облради Дмитра Чаленка та його колеги з міськради Алли Власюк, 12 жовтня відбулися аматорські змагання з різних видів спорту та розіграш двох велосипедів серед місцевих жителів.

«Спортивне свято започатковано ще 20 років тому, і спочатку мало «закритий» формат», – розповідає фінансовий директор Промислової групи ViOil, депутатка Вінницької міськради Алла Власюк. – Завдячуючи проєкту «Бюджет громадських ініціатив», другий рік у мікрорайоні діє сучасний стадіон, де можна організовувати масштабні спортивні свята. Тому ми залучаємо дітей і дорослих, які проживають поруч. А також хочемо показати, що сьогоднішній бізнес – це не тільки виробництво, але й турбота про здоров’я людей, які полюбляють спорт».   

На спортивному майданчику команди грали у міні-футбол, пляжний волейбол, бігали у мішках, «пересувалися» на жердинах, тощо. Звісно, переможців нагородили медалями.

«Ми раді усім, хто залучається до змагань. На такі заходи приходять родинами. І це чудово, адже дорослі демонструють власний приклад дітям, що спорт – це цікаво та корисно», – додає Алла Володимирівна.

За словами директора Вінницького олієжиркомбінату та депутата Вінницької облради Дмитра Чаленка, у мікрорайоні та на підприємстві дотримаються традицій щодо залучення мешканців та співробітників до активного образу життя. Такі свята – приклад поєднання дозвілля з роботою, адже людина повинна відпочивати.

«Щороку кількість людей, які долучаються до спортивного свята, збільшується. Оргкомітет намагається зробити його більш різноманітним, зростає число призів. Залучаємо і дітей, і наші танцювальні колективи. Ми як одна велика родина, тому працюємо і відпочиваємо разом», – уточнює Дмитро Андрійович, який сам виступав за одну з футбольних команд.    

Новини Вінниці / У Вінниці організували спортивне свято для мешканців мікрорайону олієжиркомбінату (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці організували спортивне свято для мешканців мікрорайону олієжиркомбінату (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці організували спортивне свято для мешканців мікрорайону олієжиркомбінату (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці організували спортивне свято для мешканців мікрорайону олієжиркомбінату (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці організували спортивне свято для мешканців мікрорайону олієжиркомбінату (ФОТО)
Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin