У Вінниці розповіли за яких умов знову можуть закрити громадський транспорт

На Вінниччині у разі випадку зростання захворювання на коронавірус, якщо поріг захворюваності перевищуватиме 26-27 хворих за добу, в області можуть переглянути обмеження та посилити їх. Зокрема, заборонити перевезення на окремих маршрутах. Рішення щодо цього прийматимуть за результатами аналізу захворюваності за тиждень.

Про це заявив голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський.

«Якщо казати про середню кількість, яка для нас є критичною і важливою, ми повинні так просто собі запам’ятати, що для нас 26-27 хворих – це є той поріг, який ми не повинні перевищувати на щоденній основі. Станом на сьогодні ми маємо 18 нових випадків захворювання. Тобто, ми нижчі цієї цифри, і це дозволяє мати відчуття, що ми будемо продовжувати працювати в пом’якшених умовах карантину.

Я не хочу казати, що конкретно, ми будемо спостерігати і ми аналізуємо різні сфери нашої життєдіяльності, ми аналізуємо джерела появи нових випадків, ми відпрацьовуємо в процесі епідеміологічного розслідування всю контактну мережу, ми визначаємо, яким чином розповсюджується вірус. Якщо це дійсно буде масове, ми, звичайно, в цих окремих випадках будемо змушені приймати додаткові карантинні заходи. І ми це будемо робити не рідше, аніж один раз на тиждень. Згідно постанови, не рідше, аніж один раз на тиждень ми повинні переглядати, чи продовжуємо ми послаблення карантину, чи зупиняємось, як це зробили кілька областей», – розповів очільник області.

Під час прессконференції очільник ОДА також повідомив що на Вінниччині активно аналізуються спалахи по території та причинах їх виникнення.

Зараз я маю досить серйозне хвилювання. Ви знаєте, що відновились перевезення: приміські, внутрішньо-обласні, міжрайонні і так далі. Справа полягає в тому, що якщо перевізники не будуть виконувати зобов’язання, то ми змушені будемо нашою регіональною комісією зупиняти роботу на певних маршрутах. Ми повинні розуміти, що якщо ми кажемо про маршрутку, – це ідеальне конструкція для того, щоб розповсюджувати коронавірусну інфекцію. І саме тому запровадження обмежень пасажирських перевезень мали один з найвизначніших ефектів щодо розповсюдження цієї інфекції. Подивіться приклад Білорусі. Вони розпочали значно пізніше нас. І вони мають в півтора рази більше, ніж в Україні, інфікованих. Навіть вдвічі, мені здається, якщо дивитися станом на сьогодні. Тому ми будемо дуже обережно відноситись до кожної галузі життєдіяльності області. Тому що ми прекрасно розуміємо, що якщо ми дозволили працювати маленькому та середньому бізнесу, необхідно, щоб люди доїжджали. Але пасажирські перевезення повинні відбуватися за безпечних умов», – сказав Скальський

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin