У Вінниці розпочали заміну вікон у місцях загального користування багатоповерхових будинків. Наразі роботи вже виконали у житлових будинках на вулиці Академіка Ющенка, 10 та проспекті Юності, 26.
Старі віконні блоки в усіх під’їздах замінили на сучасні енергоефективні металопластикові конструкції.
Капітальний ремонт провели на умовах співфінансування з мешканцями в межах підготовки житлового фонду до опалювального сезону 2026–2027 років.
«Роботи з енергозбереження та утеплення місць загального користування особливо актуальні в нинішніх умовах, коли ворог завдає ударів по енергетичних об’єктах країни. Нові енергоефективні вікна допоможуть значно зменшити втрати тепла в під’їздах у холодну пору року та зробити місця загального користування затишнішими. Щоб мінімізувати незручності для мешканців, віконні блоки замінили та відновили відкоси в стислі терміни – за кілька днів», – зазначає директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Олександр Ситник.
Джерело – новини ВМР




