Юні вінничани Катерина Скакун та Дмитро Щербина стали срібними призерами чемпіонату України з шахів

Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Катерина Скакун та Дмитро Щербина здобули срібні нагороди в категорії рапід на чемпіонаті України з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 20 років. Це перші медалі спортсменів в особистих заліках.

Змагання проходили в місті Могилів-Подільський. За першість змагалися 56 юнаків та 22 дівчат.

Як повідомив тренер-викладач юних переможців Володимир Вусатюк, «срібло» його вихованці здобули у швидких шахах.

Також він зазначив, що Катерина займається шахами 10 років, а Дмитро – 12.

Сімнадцятирічна Катерина Скакун, цього року закінчила школу та планує вступати до вищого навчального закладу. Окрім шахів дівчина захоплюється також легкою атлетикою та стала чемпіонкою України у цьому виді спорту.

19-річний Дмитро Щербина навчається на IT-спеціаліста в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса.

«Я пишаюсь своїми учнями, адже вони наполегливо працюють задля чудових результатів. Вдячний Катерині та Дмитру, а також усім учням, які приїхали на чемпіонат! З вами цей турнір пролетів, як одна мить. Ви всі молодці!», – говорить тренер-викладач МДЮСШ № 6 Володимир Вусатюк.

Він також висловив вдячність шаховій школі міста Вінниці та комітету по фізичній культурі та спорту міської ради за підтримку.

Тренер наголосив, що всі спортивні досягнення дітей можливі завдяки мужнім Захисникам України.

«Велика подяка Захисникам України! Чиї мужність і відвага дозволяють дітям грати на шахових дошках та здійснювати інші спортивні мрії», – зазначає Володимир Вусатюк.