Вінниця стане індустріальним та логістичним центром України

Вінницькі підприємці, бізнес, великі виробництва буквально за тижні після початку війни відновили свою роботу розуміючи, що економіка, яка працює є запорукою тилової підтримки фронту.

В територіальній громаді створено усі належні умови для комфортної та якісної релокацї підприємств з територій, де ведуться / велися бойові дії. Таких у Вінниці на сьогодні 283. Завдяки цьому створено понад півтори тисячі робочих місць. Все це говорить про те, що Вінницька міська територіальна громада має усі шанси після нашої перемоги стати логістичним, індустріальним, промисловим центром України.

Про це повідомляє Місто над Бугом.

«Програма соціально-економічного розвитку та бюджет Вінниці передбачають надання фінансової підтримки ЗСУ, громадам, які найбільше постраждали від військової агресії, а також деокупованим містам і територіям. Разом із тим, також має розвиватись й економіка самого міста, підприємства мають працювати. Це і є головні виклики та перспективи, які закладені в документах економічного розвитку ВТГ у 2023 році: синхронно, разом із активною допомогою нашій армії ми маємо динамічно розвивати економіку, завдяки чому і формуватимуться податки, бюджети, які і фінансуватимуть нашу оборону. Навіть незважаючи на війну, економіка Вінницької міської територіальної громади не лише не увійшла в «мінус», або ж залишилась «на нулі»… Ми вийшли на мінімальний рівень зростання – майже у півтора відсотки «в плюс»! Це говорить про якісний інвестиційно – індустріальний клімат в нашому регіоні, в тому числі – і для релокованих підприємств» – сказав в інтерв’ю проекту «Рефлекторія» заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

Минулого тижня у Вінниці відбулась велика представницька міжвідомча нарада за участі представників Міністерства економіки та відповідного Комітету Верховної Ради України, народних депутатів, урядовців, представників місцевої влади та бізнесу. Резюме: економіка, бізнес, інвестиції мають працювати не очікуючи перемогу – якраз працююча економіка і є її запорукою! Учасники обговорювали проблематику повоєнного відновлення економіки, будівництва, інвестицій, залучення нових кластерів та індустріальних парків: таких у Вінниці нині діє чотири, плюс – ще один науково-індустріально-інтелектуальний  кластер, що розбудовується на базі колишнього заводу «Кристал». Плануються зміни в законодавстві України, які б сприяли створенню інструментів підтримки держави для промисловості, бізнесу та інвестицій.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin