Щодня до вінницьких лікарень надходять “Пакунки пацієнта”

Представники спецфонду «СтопВірус» за два тижні до двадцяти лікарень Вінниччини доставили 900 «Пакунків пацієнта». 30 та 31 грудня 140 пакунків отримають ще п’ять медичних закладів.

Відзначимо, що «Пакунок пацієнта» містить вітаміни, протизапальний засіб, вологі серветки, набір одноразового посуду, тапочки, індивідуальний термометр, зубну щітку та сухі рушники. А для дітей кладуть ще олівці та різні розмальовки. Це допомога, яка не входить до протоколу лікування, але необхідна для хворих, які поступають у лікарню з діагнозом COVID-19 чи підозрою на нього.

Цього тижня «Пакунки пацієнта» доставили до Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування, Немирівської центральної районної лікарні, Жмеринської центральної районної лікарні, а також до лікарень Гайсинського, Крижопільського, Могилів-Подільського, Тростянецького, Тульчинськоно та Шаргородського районів і міста Ладижин.

«Щодня ми намагаємося відвести «Пакунки пацієнта» до кількох районів області. Сьогодні ми їдемо до районних лікарень Тиврова, Томашполя та Тульчина. І на завтра ще маємо відвідати два медичні заклади», – розповіла координаторка спецфонду «СтопВірус» Олена Данілова.

Довідка:
Фонд громади «Подільська громада» запрошує усіх небайдужих підтримати проєкт. Якщо ви бажаєте здійснити благодійний внесок, це можна зробити на будь-який з цих рахунків, поданих нижче.

Зазначимо, що першими проєкт підтримали родини Володимира Гройсмана та Сергія Моргунова, а також – Вячеслава Соколового.

Благодійна організація Благодійний фонд «Подільська громада»,
Код ЄДРПОУ 35904183,
UA103026890000026003055353304
ВIННИЦЬКА ФIЛIЯ АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ “Спецфонд СтопВірус”.)

Або
р/р UA263204780000002600202188653 в АБ «Укргазбанк» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ “Спецфонд СтопВірус”.)

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin