Архітектурний конкурс FATA MORGANA: заявки прийматимуть до 20 вересня

Організатори архітектурного конкурсу FATA MORGANA продовжили термін подання конкурсних проєктів із трансформації кінотеатру імені Михайла Коцюбинського у Вінниці. Рішення ухвалили у зв’язку з організаційними змінами, щоб надати учасникам більше часу на підготовку та доопрацювання конкурсних пропозицій.

Новий графік конкурсу:

  • 20 вересня 2026 року (до 23:59 за київським часом) – кінцевий термін подання конкурсних проєктів
  • 27 листопада – оголошення результатів конкурсу
  • 27 листопада – 5 грудня 2026 року – виставка проєктів переможців.

Детальні умови конкурсу та реєстрація для участі за посиланням – https://vinnytsia.umca.art

ЮНЕСКО є стратегічним партнером і технічним радником конкурсу, а також забезпечує фінансові винагороди переможцям.

Організатори архітектурного конкурсу: Вінницька міська рада, Громадська організація “Музей сучасного мистецтва” / MOCA NGO, ГО «Мистецьке об’єднання Плай», ЮНЕСКО, Institution(ing)s.

Партнери: Національна спілка архітекторів України та Маркетингова агенція Aimbulance. В рамках співпраці з Міністерством культури України. За підтримки: Міжнародний фонд “Відродження” , The Sigrid Rausing Trust, The Andy Warhol Foundation for the Visual Arts. За сприяння професійному обміну: Royal Norwegian Embassy in Kyiv, Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні. Institution(ing)s – це проєкт співпраці середнього масштабу, що співфінансується Європейським Союзом. Висловлені погляди та думки належать виключно автору(-ам) і не обов’язково відображають позицію Європейського Союзу або Європейського виконавчого агентства з освіти та культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні EACEA не несуть відповідальності за них.

Джерело – новини ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin