Результати чемпіонату з хокею на траві Вінницької команди МДЮСШ № 1

Днями у Вінниці завершився чемпіонат України з хокею на траві серед юнаків 2010-2011 р.н. Команда господарки турніру – міської дитячо-юнацької спортивної школи посіла 2 сходинку п’єдесталу. А Іван Васюра у підсумку змагань був визнаний кращим нападаючим.

У чемпіонаті брали участь 10 команд із Вінницької, Сумської, Чернівецької та Закарпатської областей.

Тренер-викладач Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 з хокею на траві Олександр Кулеша зазначив, що попри його відсутність на цьому чемпіонаті вихованці гідно представили школу та показали високу майстерність в іграх на полі.

«На момент чемпіонату паралельно проходив навчально-тренувальний збір збірної України до 16 років в місті Ворохта. Тому замість мене представниками команди були мої вихованці Владислав Михайлюк та Валентин Головатюк. Під їхнім керівництвом спортсмени показали достойну гру! Пишаюсь своїми вихованцями!» – говорить Олександр Кулеша.

Директор спортшколи № 1 Сергій Таранчук, так прокоментував виступ вінницьких спортсменів чемпіонат України: «Наша команда заслужено виборола срібло. Цей результат є свідченням високого рівня підготовки спортсменів та їхньої відданості спорту. Ми пишаємося тим, що вони продемонстрували свої навички та згуртованість на такому високому рейтинговому змаганні. Зокрема, нам приємно відзначити й дебют команди наших дівчат з хокею на траві у чемпіонаті серед дівчат 2012-2013 р.н., який проходив в ці ж дні у нас на стадіоні. Це були їх перші великі змагання, де вони представили нашу школу. Але все це було б не можливим без наших мужніх та хоробрих Захисників та Захисниць, ми висловлюємо подяку нашим Збройним Силам України, які дають нам можливість проводити та брати участь у змаганнях різного рівня».

За результатами усіх днів чемпіонату турнірна таблиця виглядала наступним чином:

1 місце – “Авангард -1” м. Калинівка, тренери Віталій Бондарчук, Олексій Попов, Федір Олійник;